Romet 787 i jego odpowiednik Romet RXL50

Forum dotyczące skuterów marki ROMET (MODELE 787 I RXL)

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ZalogujZaloguj  

Share | 

Pierwsza jazda

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin

Liczba postów : 20

PisanieTemat: Pierwsza jazda   Wto Lut 05, 2008 12:44 am

Wsiadam na skuter i przekręcam kluczyk. Naciskam starter i zaskoczenie. Skuter pali odrazu. Nawet się nie spodziewałem że Chiński skuter będzie tak pracował. Silniczel pracuje cichutko mimo niskiej temperatury otoczenia. Po chwili delektowania się odgłosami silnika ruszam. Silnik wchodzi na obroty i wolniutko jadę.
Skuterek jest nowy i nie dotary, dlatego nie sprawdzam V max. Podczas jazdy skuter zaczyna mi się coraz bardziej podobać. Na siedzeniu siedzi się bardzo wygodnie. Mam dużo miejsca na nogi. Przełączniki są tam gdzie powinny być (nie trzeba ich szukać palcami.) Jedyne co trochę denerwuje to lusterka. Nie można ich dobrze ustawić. Pierwszy kurs robię a stację benzynową żeby zatankować MASZYNE. I znowu zaskoczenie. W instrukcji jest napisane że do zbiornika wchodzi 7l +-0,5l benzyny. A do mojego skutera wchodzi tylko 4,5l benzyny mimo że wskazówka jest prawie na zerze. Robie kolejne kilometry i niestety pęka kufer ponieważ serwis go źle przymocował. Pierwsze kilometry robię nie rozpędzając sie powyżej 25km/h. Niestety muszę skończyć jazdę z powodu pogody która daje się we znaki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://romet787.heavenforum.com

Pierwsza jazda
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1