Romet 787 i jego odpowiednik Romet RXL50

Forum dotyczące skuterów marki ROMET (MODELE 787 I RXL)

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ZalogujZaloguj  

Share | 

Kolejne kilometry

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin

Liczba postów : 20

PisanieTemat: Kolejne kilometry   Sro Lut 06, 2008 12:55 pm

Następna jazda również przebiegała spokojnie. Tym razem już nic nie odpadło i można było sie cieszyć z jazdy. Niestety ze względu na pogodę również nie trwała zbyt długo (około 15km) Skuter dobrze się prowadzi. Światła nie najgorzej oświetlają drogę.

Na kolejną przejażdżkę czekałem ponad tydzień z powodu choroby.
Skuter stał na parkingu (na mrozie) i co kolejny raz mnie pozytywnie zaskoczyło odpalił bez zająknięcia.

Po około 50km pierwszy raz skuter rozpędziłem do maksa. Skuter do 30km/h przyspieszał dosyć dobrze jednak później (od 30 do 40km/h) dużo wolniej. Ostatnie 5 km/h do przepisowej 45km/h to poprostu porażka. Skuter potrzebował na zmianę prędkości o 5km/h bardzo dużo czasu. Osiągi nie są inponujące. Zacząłem myśleć o zdjęciu blokad ale o tym w innym dziale

Przy maksymalnej prędkości obroty silnika o dziwo nie zwiększają się tylko spadają do około 5 tys. Skuter najprawdopodobniej ma zablokowany CDI ale ciężko to stwierdzić jednoznacznie gdyż na postoju (na nóżkach) kręci 11tys obrotów.
Wykręciłem złątą śróbke z dekielka gaźnika ale niestety nie dało to prawie nic. Skuter troszeczke szybciej przyspieszał ale Vmax się nie zwiększył.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://romet787.heavenforum.com

Kolejne kilometry
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1